Jazyk

Akadémia Artem

 

Stručne o súčasnom výtvarnom umení

Spoznajte jeho krásu a hodnotu – prihláste sa na naše nové kurzy!

 

Získajte orientáciu v poznávaní a hodnotení umeleckých diel 19. a 20. storočia s naším novým projektom vzdelávacích kurzov pod názvom Stručne o súčasnom umení. Ich cieľom je obohatiť váš pohľad na moderné umenie a poskytnúť hlbšie znalosti o jeho vývoji a význame v spoločnosti.

 

Lektor kurzu

Náš kurz vedie známy vysokoškolský pedagóg, teoretik a historik výtvarného umenia
PhDr. Ľuboslav Moza, PhD. Je odborník s veľkými skúsenosťami a profesionálnymi znalosťami.

 

Čo Vám kurzy ponúknu?

Interaktívne prednášky a diskusie o histórii a formulovaní pojmu súčasné umenie. Jeho vplyv na spoločnosť. Vývoj moderného umenia v 19. a 20. storočí. Zameriame sa na techniky tvorenia, postupy, objavy, terminológiu, experiment a originalitu. Umenie ako obohacujúci faktor našej existencie. Ako nás umenie ovplyvňuje a reflektuje naše bytie.

 

Časový rozsah kurzov

Prednáška spravidla raz týždenne

Spolu 6 prednášok

Dĺžka každej prednášky: 90 minút

 

Pre koho sú kurzy určené?

Kurzy sú vhodné pre všetkých, bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti.

 

Ako sa prihlásiť?

Stačí vyplniť tento prihlasovací formulár, kde nájdete všetky potrebné informácie o termínoch a detailoch kurzov. Neváhajte a pridajte sa k nám!

Formulár: https://forms.gle/4Qie1sNNZVf6A4gF8

 

Vzdelávanie prebieha v spolupráci a pod záštitou Európskej akadémie vied a umení. Na záver dostanú poslucháči absolventský certifikát od Európskej akadémie vied a umení.

 

Tešíme sa na Vašu účasť a veríme, že spolu viac spoznáme fascinujúcu hĺbku výtvarného prejavu.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

+421 950 639 248

 

Akadémia Artem

Artem o.z.

Cukrová 14, Bratislava

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika