Jazyk

Perla dell'Adriatico 2012

Tvorba slovenských a českých umelcov na prestížnych talianskych festivaloch získava nielen charakter tradície s celospoločenským dosahom, ale dokazuje vysoké hodnoty nášho umenia zrovnateľné so svetovým. Na festivale Premio Citta dostali naši umelci ceny najvyššie, lebo patrili k najlepším. Potvrdzuje to aj záujem talianskej strany o našu kolekciu, ktorá má v týchto dňoch samostatnú výstavu v meste Montegranaro.

VI. ročník medzinárodnej ceny výtvarného umenia Perla Adrie.

Všetkým ktorí sa zúčastnia prajeme zaslúžený úspech. O výsledkoch budeme informovať.

Attachments:
Download this file (perlaadrie12_inf.doc)Informácia[Information]74 kB
Download this file (perlaadrie12_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]43 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika