Jazyk

Premio Citta 'di Porto Sant' Elpidio 2013

Pozvánka na XIV. ročník medzinárodného festivalu výtvarného umenia „Premio Citta 'di Porto Sant'Elpidio“ spojený s udeľovaním medzinárodných cien.

9 - 24. marca 2013.

Festivalov, ktoré podporujeme v spolupráci s talianskymi partnermi sa zúčastnili stovky našich i zahraničných umelcov. Priniesli vážne ocenenia, ako napríklad Cenu talianskeho parlamentu, cenu poroty, medzinárodnej kritiky a iné. Dať vedieť o svojej tvorbe, medzinárodné účasti a ocenenia, zahraničné výstavy a súťaže. To sú dnes jedni z hlavných predpokladov umeleckého úspechu. Vaše výtvarné diela treba priniesť, alebo poslať najneskôr do 22. februára 2013.

Attachments:
Download this file (elpidio13_inf.doc)Informácia[Information]16 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika