Jazyk

Zlatá sobota - Umenie nad zlato

Je mnoho dobrých výstav. Táto naša má však osobitú vôňu Vianoc, darčekov, príjemných cien a jedinečnej umeleckej hodnoty. Možno preto, že je cez Zlatú sobotu. Umenie nad zlato.

Čo najsrdečnejšie Vás pozývame na benefičnú výstavu, ktorá sa uskutoční dňa 17. decembra 2011 (sobota) v Rotunde pod Slavínom (ulica Na Slavíne 1, BA), za osobnej účasti vystavujúcich. Slávnostná vernisáž výstavy bude o 16.00 hodine a potrvá do 19.00 hodiny.

Vystavujú: Pavol Hammel, Daniel Hevier, Peter Nagy, Martin Mihalec, Ivana Benková, Beáta Capková, Nora Gičinská, Gabriela Gombošová, Marta Kissová, Monika Letkovičová, Barbora Okasová, Oliver Judt, Ivan Kubove a výber z kolekcie našich klasikov umenia. Výtvarné diela sú predajné. Skutočná cena vystavených diel začína v tento vzácny deň cielene veľmi nízko.

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (zsobota11_kat.pdf)Katalóg[Catalogue]2320 kB
Download this file (zsobota11_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]287 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika