Jazyk

Charles Darwin - Sympózium Artem

Jedným z najvýznamnejších projektov spoločnosti Artem je reprezentačná výstava venovaná 200. výročiu od narodenia osobnosti svetovej vedy. Charles Darwin. Ku renomovaným slovenským umelcom sa ako hostia pripojili výtvarníci z Českej republiky, Egypta, Francúzska, Nemecka, Španielska a Talianska. Táto výstava bude reinštalová vo Francúzsku, Nemecku, Rusku, Taliansku a v Českej republike.

Pozývame Vás týmto na slávnostnú vernisáž výstavy. Dňa 6.11.2009 ( v piatok ) o 18.00 hodine v Galérii Slovenského rozhlasu v Bratislave.

Vystavovať budú slovenskí umelci Činovský Martin, Kováčik Ivan, Krošláková Ivica, Kudlička Ján, Prekop Miloš,  Rappensbergerová Naďa, Rozložník Pavol, Snopková Ladislava, Šicko Ján, Šicková Jaroslava, Záboj Bohuslav Kuľhavý a zahraniční hostia.

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (darwin09_kat.pdf)Katalóg[Catalogue]1936 kB
Download this file (darwin09_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]132 kB

Company profile

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry nielen doma ale aj v zahraničí. Okrem iného sa tiež zaoberá vlastnou tvorbou a organizovaním kultúrnych, vzdelávacích, benefičných, školiacich a študijných programov. Artem, o.z. podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Artem, o.z. úzko spolupracuje s Domom sociálnych služieb Prof. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza.

Newsletter

Subscribe to our newsletter to get the latest updates on our events and new art works available...

captcha  

Contact us

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovak Republic

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovak Republic