Jazyk

Premio Citta 'di Porto Sant' Elpidio 2013

Pozvánka na XIV. ročník medzinárodného festivalu výtvarného umenia „Premio Citta 'di Porto Sant'Elpidio“ spojený s udeľovaním medzinárodných cien.

9 - 24. marca 2013.

Festivalov, ktoré podporujeme v spolupráci s talianskymi partnermi sa zúčastnili stovky našich i zahraničných umelcov. Priniesli vážne ocenenia, ako napríklad Cenu talianskeho parlamentu, cenu poroty, medzinárodnej kritiky a iné. Dať vedieť o svojej tvorbe, medzinárodné účasti a ocenenia, zahraničné výstavy a súťaže. To sú dnes jedni z hlavných predpokladov umeleckého úspechu. Vaše výtvarné diela treba priniesť, alebo poslať najneskôr do 22. februára 2013.

Attachments:
Download this file (elpidio13_inf.doc)Informácia[Information]16 kB

Company profile

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry nielen doma ale aj v zahraničí. Okrem iného sa tiež zaoberá vlastnou tvorbou a organizovaním kultúrnych, vzdelávacích, benefičných, školiacich a študijných programov. Artem, o.z. podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Artem, o.z. úzko spolupracuje s Domom sociálnych služieb Prof. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza.

Newsletter

Subscribe to our newsletter to get the latest updates on our events and new art works available...

captcha  

Contact us

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovak Republic

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovak Republic