Jazyk

Miroslav Knap - Čaro z rozprávkového údolia

Dovoľujeme si vám oznámiť, že historik umenia PhDr. Ľuboslav Moza predstaví na dvadsiatej ôsmej výstave dňa 19. februára 2009 (štvrtok) o 17. 00 hod. v priestoroch komornej galérie BCPB, Vysoká ulica č. 17, Bratislava, vybrané diela grafiky a kresby Miroslava Knapa.

„Rozprávkové údolie, v ktorom žijeme. Nikto ho však nepozná. Iba umelec. Vďaka sile talentu a citu.“

Spoločnosť Artem spolu so Slovenskou akadémiou vied predstavia novú knihu vydavateľstva Veda. Mgr. Dušan Magdolen PhD. a kol.: "Hmota - Život - inteligencia. Vznik". Dobrodružná cesta za hlbším poznaním reality od vzniku vesmíru až po súčasnosť. Od hmoty smerom k inteligencii. O knihe porozpráva jej autor. www.orient.sav.sk.

Výstavou bude sprevádzať Adriana Horecká. V kultúrnom programe zaspieva Monika Stanislavová s klavírnym sprievodom Igora Bázlika.

Galéria BCPB je otvorená denne od 10.00 do 17.00 hodiny (okrem soboty a nedele). Výstava potrvá do 23. marca 2009.

Attachments:
Download this file (knap09_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]349 kB

Company profile

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry nielen doma ale aj v zahraničí. Okrem iného sa tiež zaoberá vlastnou tvorbou a organizovaním kultúrnych, vzdelávacích, benefičných, školiacich a študijných programov. Artem, o.z. podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Artem, o.z. úzko spolupracuje s Domom sociálnych služieb Prof. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza.

Newsletter

Subscribe to our newsletter to get the latest updates on our events and new art works available...

captcha  

Contact us

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovak Republic

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovak Republic