Jazyk

Andrea Pistl-Andrášová - Do we know each other?

"Už zase pracujem na plné obrátky. A stále hľadám čo virtuálne mám. Teba." (z listu francúzskeho kráľa svojej žene)

Pozývame Vás na kultúrne podujatie (viď priloženú pozvánku), ktoré sa uskutoční v malej galérii BCPB v Bratislave dňa 16. septembra 2009 o 18.00 hodine. Výstava obrazov za osobnej účasti autorky.

Výstavu bude moderovať Karin Majtánová. V kultúrnom programe ju bude sprevádzať prednes vlastnej poézie dcéry umelkyne, Andrey Andrášovej, hudobné vystúpenie husľového virtuóza Petra Michalicu a slávnostné uvedenie knihy "Štefan Luby: Fascinácia Nobelom", ktorú za osobnej účasti autora slávnostne predstaví Ľuboslav Moza.

S odstupom času opäť tombola.

www.pistl.sk

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (pistl09_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]614 kB

Company profile

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry nielen doma ale aj v zahraničí. Okrem iného sa tiež zaoberá vlastnou tvorbou a organizovaním kultúrnych, vzdelávacích, benefičných, školiacich a študijných programov. Artem, o.z. podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Artem, o.z. úzko spolupracuje s Domom sociálnych služieb Prof. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza.

Newsletter

Subscribe to our newsletter to get the latest updates on our events and new art works available...

captcha  

Contact us

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovak Republic

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovak Republic