Jazyk

Deňel - Imunita

Vravia skúsení ľudia tým vnímavým: "Mali by ste sa rozhodnúť, do Vianoc je už málo času. Vyberiete si dekoráciu, povrchnosť a neumeleckú plytkosť, alebo kvalitu?" A vnímaví ľudia odpovedajú skúseným: "Už sme si vybrali tvorbu najmladšiu, najhodnotnejšiu a teraz aj najvýhodnejšiu. V Rotunde 10.12.2011 od 15.00 do 19.00 hodiny". (z pripravovanej knihy známeho autora "Nájdenie pravdy")

Áno, prídite si pozrieť a kúpiť tvorbu najmladších, najpôvodnejších a najtalentovanejších. Prídite sa pozrieť na voľné pokračovanie výstavy umeleckej skupiny Deňel, mladých umelcov na ceste ku vám.

Zaspieva talentovaná Monika Stanislavová. Z repertoáru Johnny Casha zaspieva a zahrá jeden z najlepších, Róbert Šimek. A celkovú atmosféru umocnia pohodové hudobné skupiny.

Odborník na imunitu Tibor Doboly ju predstaví v plnom rozsahu. Uvidíte mnoho dobrého umenia, výtvarnej klasiky a ďalších krás.

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (denel11_poz.jpg)Pozvánka[Invitation]360 kB

Company profile

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry nielen doma ale aj v zahraničí. Okrem iného sa tiež zaoberá vlastnou tvorbou a organizovaním kultúrnych, vzdelávacích, benefičných, školiacich a študijných programov. Artem, o.z. podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Artem, o.z. úzko spolupracuje s Domom sociálnych služieb Prof. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza.

Newsletter

Subscribe to our newsletter to get the latest updates on our events and new art works available...

captcha  

Contact us

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovak Republic

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovak Republic