Jazyk

Zlatá sobota - Umenie nad zlato

Je mnoho dobrých výstav. Táto naša má však osobitú vôňu Vianoc, darčekov, príjemných cien a jedinečnej umeleckej hodnoty. Možno preto, že je cez Zlatú sobotu. Umenie nad zlato.

Čo najsrdečnejšie Vás pozývame na benefičnú výstavu, ktorá sa uskutoční dňa 17. decembra 2011 (sobota) v Rotunde pod Slavínom (ulica Na Slavíne 1, BA), za osobnej účasti vystavujúcich. Slávnostná vernisáž výstavy bude o 16.00 hodine a potrvá do 19.00 hodiny.

Vystavujú: Pavol Hammel, Daniel Hevier, Peter Nagy, Martin Mihalec, Ivana Benková, Beáta Capková, Nora Gičinská, Gabriela Gombošová, Marta Kissová, Monika Letkovičová, Barbora Okasová, Oliver Judt, Ivan Kubove a výber z kolekcie našich klasikov umenia. Výtvarné diela sú predajné. Skutočná cena vystavených diel začína v tento vzácny deň cielene veľmi nízko.

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (zsobota11_kat.pdf)Katalóg[Catalogue]2320 kB
Download this file (zsobota11_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]287 kB

Company profile

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry nielen doma ale aj v zahraničí. Okrem iného sa tiež zaoberá vlastnou tvorbou a organizovaním kultúrnych, vzdelávacích, benefičných, školiacich a študijných programov. Artem, o.z. podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Artem, o.z. úzko spolupracuje s Domom sociálnych služieb Prof. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza.

Newsletter

Subscribe to our newsletter to get the latest updates on our events and new art works available...

captcha  

Contact us

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovak Republic

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovak Republic